0 0

Про нас

Коли згадуємо про нас і намагаємося розповісти про себе людям, повертаємося у минуле, де натхненні бажанням розвинути власну справу, ми створили Імперію. Таку, з якою комфортно, затишно, прохолодно у літню спеку і тепло осіннього ранку. І не важливо, де ви знаходитесь: у себе вдома чи на робочому місці, створити потрібну атмосферу з нами можна всюди.

Перші кондиціонери з'явилися на ринку досить давно. Доступні кожному - відносно недавно. А кваліфіковані фахівці, які б розбиралися у всіх особливостях техніки, їх монтажі та обслуговуванні об'єдналися в компанію «Імперія Клімату Плюс» в 2008 році. Так у Бердичеві з'явились якісні системи клімату і ми - дружній колектив професіоналів, які знають про них все і можуть їх грамотно встановити, провести обслуговування, ремонт та ін.

За роки роботи фірма розширювалася, асортимент товарів, пропонованих до покупки, збільшувався, як і кількість послуг, що надаються нами. Інтерес до оснащення приміщень кондиціонерами набирав обертів і породжував пропозиції, а зовнішні блоки популярних сплітів все частіше з'являлися на фасадах будинків у місті, районі і не тільки.

Спочатку відсоток встановлень кондиціонерів у себе вдома значно поступався кількості техніки, монтованої фахівцями «Імперія Клімат Плюс» в офісах і на виробництвах. Але незабаром тенденція змінилася і сьогодні компанія однаково часто обладнує кліматичної технікою як місце роботи або бізнес своїх клієнтів, так і їх власне житло.

У Бердичеві багато серйозних об'єктів оснащені якісними кондиціонерами професіоналами «Імперії Клімату Плюс». Це приватні підприємства і держустанови. Пишаємося, що серед наших замовників, для яких ми робили підбір максимально підходящої за всіма параметрами техніки, проводили її встановлення та подальше обслуговування числяться відділення «Ощадбанку» по всій Житомирській області, Пенсійний фонд Бердичева і міська швейна фабрика, хлібозавод, універмаг «Ювілейний», готель «Дежавю», ТЦ «Лимон» та «Пасаж», ТРЦ «Шевченківський», підприємство «Дніпровуд», магазин «Ритм», офіс редакції газети «Ріо-Бердичів» і багато інших. Ну і, звичайно, квартири та приватні будинки.

Багато фірм, виробництв, особистих квадратних метрів замовників співробітники «Імперії Клімат Плюс» обладнали кондиціонерами за межею міста в нашому регіоні і не тільки. Буває, що люди змінюють місце проживання, але міняти компанію, співпраця з якою залишила по собі лише позитивні емоції, не хочуть. Ми з радістю відгукуємося на такі пропозиції, адже розуміємо, наскільки високий ваш поріг довіри до нас і дуже цінуємо це.

Нам приємно, коли після співпраці люди радять нас своїм рідним і близьким, як професіоналів своєї справи, і знову звертаються до нас самі, довіряючи новий об'єкт. Додатковим доказом того, що наша праця цінується, є черга, у яку стаєте ви, терпляче чекаючи обумовленої з нами дати проведення робіт.

Радісно спостерігати за тим, як за 12 років свого існування наша справа - дітище, одного разу назване Імперією, стало нею за цей відрізок часу, продовжує зростати і розвиватися, приймаючи до своїх лав ще більше фахівців, повних свіжих ідей і бажання втілювати їх на практиці. Коли нові моделі кондиціонерів, які представляють провідні бренди, перевершують попередні варіанти по якості і кількості опцій, і ми маємо можливість запропонувати вам ще більше хороших товарів за доступною ціною. Коли вам цікава наша думка, і ви звертаєтеся до нас за консультацією та порадою. Хочеться, щоб історія про нас писалася і далі, і щоб допомагали нам в її написанні ви - колись - клієнти, сьогодні - друзі. Тільки в такому співавторстві можна досягти успіхів і зробити так, щоб клімат, що оточує нас з вами, був комфортним і не залежав від погоди за вікном.