0 0

Умови та Угоди

Правила використання сайта «Імперія Клімату Плюс»

Користування веб-сайтом klimat-plus.net.ua регулюється чинним законодавством України та даними умовами. 

Якщо викладені нижче умови є неприйнятними для Вас повністю або частково, просимо Вас покинути наш веб-сайт. Залишаючись на веб-сайті та взаємодіючі з його інтерфейсом, Ви підтверджуєте, що повністю ознайомились з даними умовами користування, вони зрозумілі та прийнятні для Вас, і Ви зобов’язуєтесь їх дотримуватись. 

1. Власником інформації (в тому числі статей, фотографій, аудіо-відео матеріалів), розміщеної на веб-сайті klimat-plus.net.ua, крім випадків, коли явно вказаний інший власник такої інформації, є власник веб-сайту klimat-plus.net.ua. 

2. Інформація, розміщена на веб-сайті klimat-plus.net.ua, є об’єктом авторського права відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права». Вона охороняється законом, а порушники будуть притягнуті до відповідальності (цивільної, адміністративної, кримінальної), передбаченої чинним законодавством України.

3.  Поширення (в тому числі копіювання, передрук, посилання, використання на інших веб-сайтах) будь-якої інформації з веб-сайту klimat-plus.net.ua допускається виключно на сайтах мережі Internet. Вона може поширюватися виключно в тому вигляді, в якому вона наведена у першоджерелі (включаючи розміщення окремих об’єктів). При поширенні обов’язково вказувати посилання на першоджерело у такій формі: «інформація отримана з веб-сайту klimat-plus.net.ua». Поширення інформації у друкованому вигляді допускається виключно з письмової згоди власника веб-сайту klimat-plus.net.ua. 

4. Інформація розміщена на веб-сайті klimat-plus.net.ua носить інформаційно-ознайомлювальний характер. Сама по собі вона не є та не може бути підставою для виникнення юридично значимих прав та обов’язків для власника веб-сайту klimat-plus.net.ua чи його партерів крім випадків, коли інше прямо і чітко передбачено.

5.  Власник веб-сайту klimat-plus.net.ua не несе відповідальності за безпеку та/або зміст веб-сайтів, на які може міститися посилання на ньому. Власник також не несе відповідальності за будь-які прямі чи не прямі збитки, яких зазнав Відвідувач в результаті не правильного та/або незаконного використання веб-сайту klimat-plus.net.ua. Власник веб-сайту klimat-plus.net.ua не несе відповідальності за інформацію та/або її наслідки, розміщену на ресурсі не самим власником, та/або в супереч його волі. 

6. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2011 р. за № 2297-VI із змінами та доповненнями, залишаючись на веб-сайті klimat-plus.net.ua та/або створюючи та оплачуючи замовлення, Ви надаєте свою безстрокову безумовну та безвідкличну згоду на збір та обробку Ваших персональних даних, вказаних у замовленні та/або в документах, що складені на його виконання. Ваша згода розповсюджується також на включення наданої персональної інформації до бази даних продавця (постачальника). Обробка персональних даних здійснюється виключно для виконання відповідного замовлення. Відвідувач гарантує, достовірність повноту та актуальність наданої ним інформації, однак Власник веб-сайту klimat-plus.net.ua чи його партнери не несуть відповідальність за недотримання Відвідувачем зазначеної вимоги та їх наслідки для Відвідувача. 

7. Суворо забороняється: 
  • розміщувати на веб-сайті klimat-plus.net.ua інформацію, яка заборонена чи обмежена до розповсюдження чинним законодавством України; 
  • використовувати веб-сайт klimat-plus.net.ua, його ресурси та можливості для порушення прав та/або охоронюваних законом інтересів фізичних чи юридичних осіб, або держави, а також доступу до персональних даних інших відвідувачів; 
  • втручатися у роботу веб-сайту klimat-plus.net.ua та його складових частин. 

Власник веб-сайту klimat-plus.net.ua має право без попереднього повідомлення вносити зміни в умови його використання шляхом внесення змін та доповнень до цього документа. 

 Договір публічної оферти 

Даний Договір є публічним договором в розумінні статті 633 Цивільного кодексу України між інтернет-магазином «Імперія Клімату Плюс», в особі ФОП Синявської Оксани Володимирівни, надалі - Інтернет-магазин та  користувачем послуг Інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), яка зробила замовлення на сайті https:// klimat-plus.net.ua / та оплатила замовлений товар (роботу, послугу), надалі - Покупцем.
Даний Договір є формою "усної угоди" і породжує юридичні насдки як для Інтернет-магазину так і для Покупця. 

1. Загальні Положення 

1.1 Даний Договір містить собі усі обов’язкові умови по правовідносинам між Інтернет-магазином та Покупцем при придбанні останнім товарів (робіт, послуг) на сайті https://klimat-plus.net.ua/. 
1.2 Інтернет-магазин зобов’язується в порядку та на умовах погоджених з Покупцем шляхом оброблення замовлення останнього поставити Покупцю товари (роботи, послуги), а Покупець зобов’язується прийняти та оплатити товари (роботи, послуги). Покупець формує замовлення самостійно шляхом взаємодії з інтерфейсом сайту https://klimat-plus.net.ua/, або в телефонному режимі за номерами телефонів вказаними на зазначеному сайті. Покупець несе відповідальність за достовірність даних які він вказав та/або повідомив стосовно себе, обраного товару (роботи, послуги), адреси доставки і т.д. Інтернет-магазин гарантує, що товари належить йому на праві власності, не перебуває під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов’язань перед будь-якими фізичними або юридичними особами, державними органами і державою, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження чи обмеження, передбаченого чинним в Україні законодавством. 
1.3 Відповідно до положень статті 642 Цивільного Кодексу України належним доказом прийняття (акцептування) умов даного Договору Покупцем є формування замовлення на сайті https://klimat-plus.net.ua/, та/або оплата Покупцем замовленого товару (роботи, послуги) в повному обсязі. Прийнявши (акцептувавши) умови даного Договору Покупець підтверджує, що він належним чином ознайомився та згоден (приймає) Правила користування сайтом та дає дозвіл на обробку своїх персональних даних в обсязі необхідному для виконання даного Договору Інтернет-магазином. 

2. Оформлення замовлення

2.1 Замовлення товару здійснюється Покупцем шляхом взаємодії з інтерфейсом сайту або за допомогою оператора Інтернет - магазину
2.2 Оформити замовлення через Інтернет-магазин можна як без реєстрації, так і після реєстрації. При цьому Покупець має право зареєструватися на сайті лише 1 (один) раз, тобто може мати тільки один Особистий кабінет.
2.3 При реєстрації в Інтернет-магазині, або при замовленні товару за допомогою оператора Інтернет - магазину, Покупець зобов'язаний надати наступну інформацію про себе:
  • прізвище, ім'я, по батькові Покупця;
  • контактний телефон Покупця;
  • електронну адресу для зв'язку з Покупцем;
  • адреса доставки товару (в разі необхідності доставки Товару).
2.4 Покупець, що реєструється в Інтернет-магазині, отримує індивідуальну ідентифікацію шляхом надання логіна і пароля. Передача Покупцем логіна і пароля третім особам заборонена.
2.5 Оформлення Покупцем замовлення здійснюється натисканням на посилання "Оформити замовлення" або шляхом підтвердження здійснення замовлення оператору Інтернет - магазину, відповідно. 
2.6 Оформлення Покупцем замовлення і подальша передача його до виконання, означає достатню і повне ознайомлення Покупця з ціною товару, технічним характеристикам товару, його функціональними можливостями, інформацією про терміни поставки та умови гарантійного обслуговування.
2.7 Замовлення вважається прийнятим Інтернет-магазином і підлягає виконанню після підтвердження останнім замовлення (підтвердженням є повідомлення Інтернет-магазина, спрямоване за допомогою засобів зв'язку Покупцеві).
2.8 У разі відсутності замовлених товарів на складі Інтернет-магазина, в тому числі з причин, не залежних від Інтернет-магазина, Інтернет-магазин має право анулювати зазначений товар із замовлення Покупця і повідомити про це Покупця.
2.9 Будь-які відомості про товарах, що містяться на  веб-сайті Інтернет-магазина, носять інформаційний характер і не можуть сприйматися як такі, які в повній мірі передають все властивості і характеристики товару. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик товару, перед замовленням товару йому необхідно звернутися за консультацією до оператора Інтернет - магазину.

3. Вартість та порядок оплати 

3.1 Вартість замовленого товару (роботи, послуги) визначається за наслідком взаємодії Покупця з інтерфейсом сайту https://klimat-plus.net.ua/, або повідомляється Покупцю в телефонному режимі за номерами телефонів вказаними на зазначеному сайті. 
3.2 Порядок оплати замовленого товару (роботи, послуги) визначається за наслідком взаємодії Покупця з інтерфейсом сайту https://klimat-plus.net.ua/, або повідомляється Покупцю в телефонному режимі за номерами телефонів вказаними на зазначеному сайті. 
3.3 Вартість доставки товару визначається на сайті https://klimat-plus.net.ua/, або повідомляється Покупцю в телефонному режимі за номерами телефонів вказаними на зазначеному сайті. 


4. Строки та умови поставки, приймання передача товарів (робіт, послуг) 


4.1. Кількість, асортимент та вартість товару (роботи, послуги), що поставляється за даним Договором, визначається за наслідком взаємодії Покупця з інтерфейсом сайту https://klimat-plusnet.ua/, або повідомляється Покупцю в телефонному режимі за номерами телефонів вказаними на зазначеному сайті. 
4.2. Місце поставки товару (роботи, послуги) визначається за наслідком взаємодії Покупця з інтерфейсом сайту https://klimat-plus.net.ua/, або повідомляється Покупцю в телефонному режимі за номерами телефонів вказаними на зазначеному сайті. 
4.3. Строк поставки товару (роботи, послуги) повідомляється Покупцю в телефонному режимі за номерами телефонів вказаними на зазначеному сайті. 
4.4. Право власності на товар та всі ризики пов’язані із втратою та/або пошкодженням товару переходять від Інтернет-магазина до Покупця з моменту передачі Товару Покупцю крім випадків якщо при оформленні замовлення, або в телефонному режимі Покупець обрав спосіб доставки товару в будь яке місто України окрім м. Бердичів перевізниками (кур’єрськими службами) НОВА ПОШТА, Meеst Expres, Justin в такому випадку базис поставки та перехід права власності визначається згідно FCA (відповідно до ІНКОТЕРМС 2010), місце поставки - склад Інтернет-магазину. Вартість доставки товару визначається згідно інформації з сайту https://klimat-plus.net.ua/.
4.5. Під час приймання товару, Покупець зобов’язаний перевірити зовнішній вигляд упаковки, та сам товар на відсутність пошкоджень (вм’ятини, подряпини, влив рідин і т.д.) та його комплектацію. При наявності пошкоджень Покупець та особа яка передає товар зобов’язані скласти акт в якому перерахувати пошкодження. 


5. Права та обов'язки 

5.1 Права Інтернет-магазину : 
5.1.1 Вимагати від Покупця прийняти поставлений згідно умов даного Договору товар (роботу, послугу). 
5.1.2 У випадку неналежного виконання Покупцем своїх обов’язків передбачених даним Договором зупинити поставки товару (робіт, послуг) за цим Договором до усунення Покупцем допущених порушень. 
5.1.3 Вносити зміни до даного Договору та змінювати ціни на товари (роботи, послуги), в односторонньому порядку шляхом розміщення відповідних змін на сайті https://klimat-plus.net.ua/. Зазначені зміни вступають в силу з моменту їх публікації. 
5.1.4 Інші права якими наділяє продавця Закон України «Про захист прав споживачів». 5.2 Обов’язки Інтернет-магазину: 
5.2.1 Передати Покупцеві товар вільний від будь-яких прав третіх осіб. 
5.2.2 Надати необхідні документи на товар, у т.ч. належним чином оформлений гарантійний талон на товари що підлягають гарантійному обслуговуванню. 
5.2.3 Інші обов’язки які покладаються на продавця Законом України «Про захист прав споживачів». 
5.3 Права Покупця: 
4.3.1 У випадку належного виконання даного Договору вимагати від Інтернет-магазину поставки товару (робіт, послуг) в порядку та на умовах передбачених даним Договором. 
5.3.2 Інші права якими наділяє покупця Закон України «Про захист прав споживачі». 
5.4 Обов’язки Покупця: 
5.4.1 Перед формуванням замовлення шляхом взаємодії з інтерфейсом сайту https://klimat-plus.net.ua/, або в телефонному режимі за номерами телефонів вказаними на зазначеному сайті уважно ознайомитись з інформаціє про товар (роботу, послугу), ціну, та іншими умовами. 
5.4.2 Перед отриманням перевірити зовнішній вигляд упаковки, та сам товар на відсутність пошкоджень (вм’ятини, подряпини, влив рідин і т.д.) та його комплектацію. 5.4.3 Прийняти поставлений товар (роботу, послугу), який відповідає даному Договору та/або чинному законодавству України. 
5.4.4 Інші обов’язки які покладає на покупця Закон України «Про захист прав споживачів».


6. Відповідальність сторін і порядок вирішення спорів


6.1 Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання своїх зобов'язань за цим Договором відповідно до чинного законодавства України.
6.2 Покупець, оформляючи замовлення, несе відповідальність за достовірність наданої Продавцю інформації про себе (в.т.ч., але не виключно, інформації, зазначеної в п. 2.3. Договору), а також підтверджує, що він ознайомлений з умовами цього Договору та погоджується з ними. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.
6.3 Інтернет-магазин не несе відповідальності за неможливість виконати замовлення Покупця, якщо така неможливість виникла в результаті незалежних від Продавця обставин, включаючи, але не обмежуючись, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання тощо.
6.4 Загальна відповідальність Інтернет-магазин за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору обмежується сумою платежу Покупця, який здійснений на підставі цього Договору.
6.5 Гарантія на Товар надається відповідно до гарантією, встановленої заводом-виробником Товару. Інтернет-магазин не несе відповідальності за псування Товару у випадках, які не визнаються гарантійними заводом-виробником Товару, а також у випадках порушення Покупцем умов зберігання та / або експлуатації Товару.
6.6 Усі спори за даним Договором, вирішуються шляхом переговорів, а у разі неможливості їх усунення в судовому порядку згідно встановленої підвідомчості та підсудності. 


7. Форс-мажор

7.1 Перебіг терміну виконання Сторонами зобов'язань за цим Договором може бути призупинено тільки в разі настання обставин непереборної сили (форс-мажор), а саме: пожежі, стихійного лиха, збройного конфлікту, істотної зміни законодавства України, що ускладнює або робить неможливим виконання Стороною своїх зобов'язань за цього Договору або за іншими обставинами, які перебувають поза контролем Сторін.
7.2 Сторона, що зазнала дії обставин непереборної сили, повинна протягом 5 (п'яти) календарних днів письмово повідомити про це іншу Сторону.
7.3 У разі настання обставин непереборної сили Сторона, яка зазнала їх дії, за умови дотримання вимог пункту 7.2 цього Договору, на період дії таких обставин звільняється від відповідальності за цим Договором.
7.4 Після припинення дії обставин непереборної сили, протягом терміну виконання зобов'язань поновлюється. Про припинення дії обставин непереборної сили Сторона, яка зазнала їх дії, повинна письмово повідомити іншу Сторону.
7.5 Якщо дія обставин непереборної сили триває більше 30 (тридцять) календарних днів поспіль, то Сторони мають право припинити дію цього Договору та здійснити остаточні розрахунки. При цьому збитки, заподіяні припиненням дії Договору, не відшкодовуються і штрафні санкції не сплачуються. 


8. Інші умови 

8.1 Цей Договір укладено на території України і діє в рамках чинного законодавства України.
8.2 За не виконання та/або неналежне виконання умов даного Договору винна сторона несе відповідальність передбачену чинним законодавством України. 
8.3 Даний договір набирає чинності для Покупця з дня формування Покупцем замовлення самостійно шляхом взаємодії з інтерфейсом сайту https://klimat-plus.net.ua/, або в телефонному режимі за номерами телефонів вказаними на зазначеному сайті та діє до повного виконання взаємних зобов’язань між Інтернет-магазином та Покупцем.
8.4 У випадках, не передбачених цим Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.