0 0

Купуєте кондиціонер для обігріву? Зверніть увагу на моделі з функцією dry!

  • Купуєте кондиціонер для обігріву? Зверніть увагу на моделі з функцією dry!

 

Клімат в Україні міняється і ці зміни впливають на підхід до опалення житла в міжсезон. Якщо раніше доопалювальний період тривав близько місяця, то сьогодні цей термін вдвічі довший. Як наслідок, донедавна непопулярне опалення кондиціонерами тепер збирає все більше прихильників. По-перше, бо кондиціонер встановити означає вирішити одразу дві проблеми - спеки влітку і недостатнього тепла в приміщенні весною-восени чи навіть взимку при нульовій чи мінімальній мінусовій температурі за вікном. Майже всі сучасні моделі можуть не тільки охолоджувати, а й гріти повітря. По-друге, кондиціонери не громіздкі, майже непомітні, не зіпсують інтер’єр і допоможуть оптимізувати простір, чого не дозволять зробити підлогові обігрівачі. По-третє, вони в більшості енергоефективні. При правильному підборі з урахуванням особливостей і габаритів простору можна досягти якісного опалення без значних витрат електроенергії. Допомогти обрати такі варіанти для кожного об’єкту допоможуть фахівці компанії Імперія Клімату Плюс. Контакти та асортимент товарів в наявності є на сайті, тому, якщо цікавить, заходьте, обирайте, запитуйте та отримуйте відповідь на свої питання щодо кліматичної техніки. 

Самому розібратись у всіх особливостях та технічних характеристиках важко. Тим паче, що виробники щоразу додають функціоналу пристроям, намагаючись розширити тим самим цільову аудиторію покупців і збільшити продажі за рахунок того, що спліт-системи  будуть не просто регулювати температуру в домі, а й впливати на стан та якість повітря. Наприклад, очищувати його, іонізувати та знезаражувати, а також зволожувати чи навпаки осушувати. На останньому пункті зупинимось детальніше, бо він є актуальним для багатьох. 

Кліматичні зміни, про які ми писали на початку, призвели до підвищення вологості повітря, особливо, у холодну пору. На зміну морозним зимам прийшли більш нейтральні та сирі, дощі та мокрий сніг трапляються частіше, зайва волога не вимерзає, а просочується у житло, мочить стіни і вони не встигають висихати, створюючи побутові незручності. Коли надворі довго дощить, буває, що доводиться розвішувати прання у домі, а це тільки погіршує ситуацію. Частішають скарги на появу цвілі у квартирах та будинках, з’являється потреба у встановленні додаткових приладів рекуператорів, бо природного провітрювання стає недостатньо. Якщо цього не зробити, пліснява вплине не тільки на зовнішній вигляд житла, покривши все чорними плямами, а й негативно позначиться на здоров’ї мешканців. Спори грибка є шкідливими для людини. Вони здатні викликати слабкість, головні болі, зниження імунітету, алергічні реакції, захворювання верхніх дихальних шляхів, у т.ч. хронічні та навіть провокувати асматичні прояви і проблеми серцево-судинної системи.  

Вплинути на ситуацію зі знаком плюс може також кондиціонер з режимом dry, або, простими словами, примусовою осушувальною функцією. Особливість таких моделей полягає в тиску холодоагенту, його нагріванні зверху та зборі конденсату знизу, їх виведенні назовні через спеціальну трубку та паралельному перемішуванні вентилятором холодних і теплих повітряних мас, що на виході забезпечує осушений теплий потік повітря, що передається у простір. Таким чином, в середньому, протягом години можливо вивести з простору до 2-х літрів зайвої вологи, яка б осіла на стінах, вікнах, меблях і т.д. та сприяла росту на них хвороботворних бактерій.   

Саме тому фахівці радять вибирати техніку не за ціновим діапазоном, а за її характеристиками. 

Опалення кондиціонерами є вигідною альтернативою газовому, твердопаливному чи обігріву конвекторами, адже воно мінімізує витрати на електрику (зокрема, інверторні моделі). Головне правильно вибрати потрібний варіант і встановити кондиціонер, який буде не тільки коригувати температурний режим, а й впорається з рядом інших проблем, позбавивши тим самим від необхідності купівлі окремих додаткових приладів-осушувачів чи інших по ситуації. 

18.11.2023 13:19:56
0
133

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Політика конфіденційности і згоден з вимогами