0 0

Чому важливо перевіряти вживаний кондиціонер перед встановленням

  • Чому важливо перевіряти вживаний кондиціонер перед встановленням

 

Кондиціонер, як і будь-яка інша техніка, може ламатись, і не завжди у процесі експлуатації. Банально, він може бути пошкоджений під час доставки до об’єкту або монтажу. Саме тому, в ідеалі, краще довірити кондиціонер встановити фахівцям, щоб вони самі здійснили підвіз блоків спліту до місця призначення та їх запуск в роботу. Самостійно цього робити не слід, та й перевірити систему клімату на предмет справності до її підключення професійно ви не зможете. 

Різні спліти поступають у продаж в різній комплектації. Кожен бренд до кожної моделі обирає свій окремий набір елементів. Про те, що входить у ціну, вам розкажуть співробітники компанії Імперія Клімату Плюс при купівлі техніки в магазині або в онлайн спілкуванні. Якщо ви вирішили купити кондиціонер і встановити його дома чи в офісі - це одне. Але трапляється, що монтувати заново доводиться старий спліт. З цим можуть виникати певні складнощі. 

Коли ми говоримо про вживаний кондиціонер, який був придбаний з рук, чи, наприклад, демонтований зі старого місця проживання і перевезений для подальшого встановлення на нове, слід бути готовим, що деякі комплектуючі доведеться докупити окремо. Так само при самостійному облаштуванні техніки потрібно буде витратитись на інструмент і матеріали. До того ж перший вам навряд чи ще колись знадобиться, принаймні в активному вжитку він точно не буде. З матеріалами простіше. У продажу можна знайти кожен компонент, щоб кондиціонер встановити, а також спеціальні укомплектовані монтажні набори в асортименті, у яких є все для робіт на відстані 0,8-50 м. Це кріплення, дроти, шланг дренажу, кронштейни, спеціальні трубки і т.д.   

Перше, що майстер зробить після доставки кондиціонера - перевірить його на цілісність, зокрема на рахунок пошкоджень при транспортуванні. Спочатку - видимих оку. Для цього огляне корпус кожного із блоків. На них не має бути тріщин, сколів чи вмятин. Тоді, ще до монтажу, увімкне обидва блоки у режимі вентилятора та переконається у їх справності та готовності до повноцінного підключення. Провести такі дії, не маючи відповідних навиків і досвіду неможливо. Якщо все працює, можна переходити до подальших дій.

Наступний етап - перевірка з’єднань зовнішнього блоку з фреоновими трубками. Вона має довести цілісність різьби, подряпин, відсутність гайок тощо. В ідеалі мають бути обстежені навіть інформаційні наклейки щодо потужності пристрою та її продуктивності на зовнішньому блоці на предмет їх відповідності даним в технічній супровідній документації від виробника. Наявність наклейок на внутрішньому блоці теж важлива. 

Далі слід знайти і перевірити електричну схему, а ще потрібну кількість гвинтів. Якщо останніх не вистачає, до їх придбання роботи по монтажу доведеться призупинити. 

Ще один важливий момент - стан з’єднань дренажного шлангу з мідними трубками на внутрішньому блоці та стан жалюзів на ньому. Окремої уваги потребують фільтри. Вони мають бути без плям та неприємного запаху. Якщо ви вирішили кондиціонер купити недорого, і зупинили вибір на вживаному обладнанні, сильний хімічний запах миючих засобів від фільтрів може бути попередженням для вас про сильне забруднення, можливо, появу цвілі на поверхні фільтру, яку намагались відмити перед продажем. 

Якщо все в порядку і справне, тоді можна встановлювати техніку та підключати блоки між собою. На завершення також варто перевірити зв’язок із пультом дистанційного керування. Управління спліт-системою можливе і вручну, механічним способом, але все таки набагато зручніше управляти кліматичною технікою автоматично. 

22.10.2023 12:02:12
0
145

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Політика конфіденційности і згоден з вимогами