Ремонт часто передбачає капітальні роботи, коли стіни, дверні, віконні отвори тощо зазнають значного впливу. Часто він включає заміну проводки і штробіння поверхонь під електромережу, які не проходять безслідно.
Після проведення таких робіт приміщення потребує відновлення, принаймні локально. Повноцінне облицювання закриває усе зайве, що потрібно сховати від людського ока, і ремонт виходить максимально естетичним. Щоб в найближчі роки не зіпсувати його, фахівці компанії Імперія Клімату Плюс радять своїм клієнтам продумати його також у плані розміщення техніки, вирішити, де вони планують кондиціонер встановити і, лише зваживши всі “за” і “проти”, прокласти труби під майбутній спліт.
Сучасні кліматичні умови і можливості кондиціонерів, якими їх наділяють виробники, роблять цю техніку незамінною цілий рік. Вона мультифункціональна, бо дбає і про комфорт мешканців чи працівників, встановлює потрібну температуру цілорічно (в холодний сезон гріє, влітку холодить), а ще очищує повітря, затримує віруси і бактерії та не допускає їх поширення у просторі. Звичайно, за умови відповідального ставлення власників та своєчасної діагностики/очистки техніки.
Завчасний монтаж труб дозволяє не тільки попередити косметичний ремонт для усунення наслідків встановлення техніки, а й зекономити час і кошти на додаткові роботи, які могли в увійти у попередній прайс і бути виконаними одночасно з іншими маніпуляціями будівельників.
Прокладення траси для кондиціонера передбачає три магістралі - для циркуляції фреону, дренажної трубки, що відводить конденсат, та для підведення електрики, щоб живити техніку. Іноді магістраль для холодоагенту об’єднують з мережею для конденсату. Ці три або дві магістралі можна розташувати всередині стіни, головне правильно все розрахувати, від довжини лінії до правильного кута нахилу для відведення вологи.
Для тих, хто монтує спліт не на етапі ремонту, всі ці комунікації майстри облаштовують в спеціальні шахти з пластику та кріплять їх на стіну. Шахти забезпечують захисний і декоративний ефект, але вони все одно видимі.
У випадку, коли власник вирішив встановити кондиціонер на етапі ремонту, перше, що потрібно зробити - зайнятись плануванням. Продумати, де буде встановлено блоки спліт-системи відповідно до особливостей приміщення та його меблювання. Краще одразу врахувати, що внутрішній блок не варто монтувати прямо навпроти вікна, щоб на нього не потрапляли прямі сонячні промені. Для зовнішнього блоку потрібно додатково подбати про якісне кріплення та достатню вентиляцію в кожусі. Так, кожух має бути. Він не тільки декоративно сховає блок, а й захистить його від погодніх умов та слугуватиме антивандальним покриттям.
Всі роботи по облаштуванню кондиціонера мають проводити кваліфіковані спеціалісти. Це допоможе уникнути проблем у подальшому, які можуть бути спровоковані неправильними монтажними роботами, зокрема проведенням магістралей.
Якщо виникають додаткові питання, консультацію з приводу кліматичних систем та їх встановлення нададуть спеціалісти компанії Імперія Клімату Плюс, які знають все про кондиціонери та запропонують клієнтам не тільки сучасні моделі техніки, а й оптимальні варіанти її розташування в різних за площею та параметрами просторах.