Встановити комфортний і безпечний мікроклімат у домі допоможе бактерицидний опромінювач

  • Встановити комфортний і безпечний мікроклімат у домі допоможе бактерицидний опромінювач

 

Мікроклімат – це не тільки про комфортний температурний режим, рівень зволоженості повітря, його очищення чи вентиляцію, а й про знезараження. Тому в наш час на рівні з бажанням купити кондиціонер, обігрівач чи інше кліматичне обладнання користувачі все частіше хочуть придбати бактерицидний опромінювач, про який незаслужено забули. 

Колись у багатьох вдома були різні опромінювальні прилади. Люди активно використовували у побуті лампи Мініна, більш відомі як "сині лампи", які мали фізіотерапевтичний ефект, а також кварцеві лампи, покликані дезінфікувати простір. Останні частіше можна було зустріти у медичних закладах, зокрема у стаціонарних палатах лікарняних відділень, хоча дехто, хто мав змогу такі дістати, облаштовував їх і у власних оселях, щоб підсилити ефект прибирання та вбити шкідливі мікроби і віруси. Однак ті лампи не були пристосовані для дому, як дехто вважав. Потім була пауза у домашньому користуванні, але нині зі зростом захворюваності та різноманітністю вірусів сучасні моделі бактерицидних ламп знову набирають популярність. 

Вони повністю відмінні від згаданих вище кварцевих ламп. Їх унікальність полягає у особливому склі колби, котре робить їх повністю безпечними для використання у побуті. Працюючи, вони не шкодять ні людям, ні домашнім тваринам. 

Опромінювачі є вузькопрофільним обладнанням і спрямовані виключно на очистку приміщення від шкідливої мікрофлори. Зараз багато позицій сучасної кліматичної техніки мають додаткові функції, які частково здатні покращити якість повітря у домі. Однак немає жодної опції, яка б повністю замінила дію пристрою, для якого очистка повітря є основним завданням. 

Купити бактерицидний опромінювач – означає подбати про своє здоров’я. В сучасному світі, на жаль, є багато штамів небезпечних вірусів, які поширюються повітряно-крапельним шляхом. І щороку таких стає все більше. А ультрафіолетове опромінення нівелює дію їх збудників і запобігає хворобам, включно з деякими інфекційними. Саме тому від них не відмовились у лікувальних установах, а в операційних вони взагалі вважаються незамінними. 

Вони борються з різними вірусами, у тому числі коронавірусом, COVID-19, ротовірусом, гепатитом А, поліовірусом і т.д., зі збудниками бактерицидних захворювань, таких як туберкульоз, сальмонела, дизентерія, коки, паличкоподібні, а ще захищають від грибків, цвілі, найпростіших мікроорганізмів та навіть водоростей. Їх особливо корисно використовувати в оселях з підвищеною вологістю, стіни якого вкриває шкідлива для верхніх дихальних шляхів людини чорна пліснява. 

При ввімкненні обладнання продукує ультрафіолетові промені. Вони поширюються у просторі, проникаючи через оболонку хвороботворних мікроорганізмів та руйнуючи їх ДНК. Одні мікроби гинуть від УФ, інші капсулюються і більше не розмножуються, звідси – не поширюються. При правильному підборі лампи під потреби і параметри простору вдається досягти його стерилізації у діапазоні 85-99,9%, де пристрої з нижчим показником  використовують для побутових потреб, з вищим – для згаданих вище операційних чи палат тубдиспансерів.  

Вибір слід ґрунтувати на таких показниках, як потужність, параметри приміщення (площа, висота стелі і т.д.),  його призначення (спеціалізована установа або дім), тип лампи, її вагу, розмір, спосіб управління – ручний або дистанційний. 

За типом кріплення опромінювачі бувають настінні, підлогові або мобільні. Вважається, що тим, у кого є маленькі діти чи для осель літніх людей найкраще підходять настінні моделі. Вони надійно розташовуються на стіні, і їх не можна випадково перевернути. За типом обладнання поділяється на бактерицидні лампи, опромінювачі, рециркулятори та медичні опромінювачі. 

Бактерицидні опромінювачі бувають відкритого, закритого і комбінованого виду. В залежності від покриття колби вони є озонові (вимагають провітрювання кімнати після своєї роботи) та безозонові (кращі для домашнього вжитку, бо передбачають відфільтрування озону за рахунок спеціального покриття  колби сумішшю з оксидом титану у складі). 

Перед тим, як купити ультрафіолетовий опромінювач, варто порадитись з фахівцями. Працівники Імперія Клімату Плюс знають усе про мікроклімат та обладнання, покликане його створити, тому радо допоможуть обрати потрібну модель опромінювача, а не тільки звичні кондиціонер, котел чи калорифер.

31.01.2025 20:01:02
0
52

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Політика конфіденційности і згоден з вимогами