0 0

Канальні кондиціонери

Канальні кондиціонери

Канальні кондиціонери: виправдана потужність

Вибір кліматичної техніки залежить від багатьох факторів, зокрема - від області її застосування. Ті моделі, які підходять для стандартних квартир, кафе, магазинів не впораються з охолодженням / обігрівом великих по квадратурі об'єктів, таких як виробництво, ТРЦ, офіс великої компанії, приватний будинок. Для таких потреб ідеальним буде канальний кондиціонер.

Переваги та недоліки канальних кондиціонерів

Він більш потужний і трохи відрізняється від звичних спліт-систем, що складаються з внутрішнього і зовнішнього блоків. Внутрішній блок в приміщенні непомітний, він прихований в конструкціях під стелею, тому ніяк не впливає на дизайн інтер'єру. Через повітропровід він з'єднаний із зовнішнім блоком, від потужності якого залежить, скільки внутрішніх він може обслуговувати. Якщо хочете купити канальний кондиціонер, варто зробити це до початку ремонту або до будівництва в цілому - його проекція і монтаж проводяться тільки на цих етапах.

Кондиціонер канального типу часто порівнюють з промисловими системами кондиціонування через їх здатність задавати потрібну температуру повітря на великих площах. Серед переваг - можливість одночасно кондиціонувати кілька окремих зон. Рівень шуму досить низький, що теж є плюсом системи.

Переваги:

  • висока потужність і продуктивність, яку можна порівняти з потужністю промислових кондиціонерів;
  • розрахований на великі приміщення: офісні будівлі, торгові та розважальні центри, приватні будинки до 2000 м.кв .;
  • може виконувати одночасно кондиціювання кілька зон;
  • повністю прихований в стельових конструкціях;
  • володіє низьким рівнем шуму.

Недоліки:

  • проектування і монтаж можуть бути виконані тільки до початку будівництва або ремонту;
  • монтаж повинні виконувати кваліфіковані фахівці;
  • висока споживана потужність;
  • висока ціна в порівнянні з настінними кондиціонерами.

Канальний кондиціонер для дому та канальний кондиціонер в квартиру можуть відрізнятися, в залежності від функціоналу конкретних моделей і бажаного результату. Хоча це зовсім необов'язково. Якщо завдання одні і ті ж, область дії теж мало чим відрізняється, і в приватному будинку, і в квартирі багатоповерхівки можуть використовуватися однакові кондиціонери.

Вартість канальних кондиціонерів

Яка ж ціна канального кондиціонера? На різні моделі вона різна і вона вища, ніж на побутові настінні системи. Багато хто відносить це до недоліків, але ж те, що якісніше, красивіше, могутніше завжди на порядок дорожче простіших товарів. Мінусом вважають і складність їх встановлення, провести яке без допомоги фахівців неможливо.

Де купити канальні кондиціонери?

Якщо ви шукаєте канальні кондиціонери для будинку - звертайтеся в «Імперія Клімату Плюс». У нас є величезний вибір якісної кліматичної техніки за доступною ціною та фахівці, котрі зі знанням діла її встановлять.

У цій категорії немає товарів